بررسی ویژگی های آتلیه خوب

ویژگی های آتلیه خوب

یکی از اتفاق های مهم هر زوج جوانی، روز عروسی آنها است به همین دلیل همواره به دنبال این هستند تا عکاس و فیلمبرداری را انتخاب نمایند که بتواند خاطره آن روز را برایشان به زیبایی ثبت کند. ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا شما را با ویژگی های آتلیه خوب اشنا کنیم البته در قسمت “آتلیه عکاسی و فیلبرداری” چند نمونه از بهترین و معروف ترین آتلیه های تهران را آورده ایم. با ما همراه باشید.

خصوصیات آتلیه خوب برای مراسم عروسی

هزینه آتلیه عروسی:

در میان هزینه های بالای تالار و مراسم عروسی، باید بتوانید آتلیه ای را انتخاب کنید که علاوه بر ارائه خدمات عالی، هزینه کمی را داشته باشد. معمولا هزینه نهایی هر آتلیه ای بر اساس خدماتی که رائه میدهد تعیین میشود مثلا نورپردازی، کیفیت عکس ها و فیمبرداری، فضای داخلی آتلیه و برخی دیگر از شاخص ها.

فضای آتلیه عروسی:

اگر به دنبال عکس های منحصر به فرد و شیک هستید پس حواستان به فضای داخلی آتلیه هاباشد. طراحی فضای داخلی باید برای عکاسی ایده آل باشد و از مساحت و متراژ مناسبی جهت عکاسی از قاصله های دور یا نزدیک باشد. طراحی و نحوه چیدمان عناصر موجود در محیط و رنگ های استفاده دشه باید بتواند به عکس های شما احساس آرامش و شادمانی را القا کند.

*** مطالب مرتبط : “باغ عروسی

تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی آتلیه عروسی:

تجهیزاتی که هر اتلیه ای برای عکاسی و یا فیلمبرداری خود استفاده میکنید بسیار مهم است. معمولا تجهیزات مهم و کاربردی هر اتلیه ای شامل دوربین های فیلمبرداری با کیفیت، دوربین های عکاسی با کیفیت، لنز های به کار رفته و همچنین شفافیت آنها میباشد.

نورپردازی آتلیه

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که باید به آن توجه کنید، نورپردازی محیط آتلیه است. اگر میخواهید عکس های باکیفیت با وضوح بالا داشته باشید، نورپردازی های محیط داخلی آتلیه بسیار تاثیرگذار است. در هنگام مراجعه به آتلیه موردنظرتان حتما امکانات و تجهیزات نورپردازی را مشاهده و بررسی کنید تا در نهایت بتوانید عکس های عروسی زیباو با کیفیتی داشته باشید.

*** مطالب مرتبط : “باغ عکاسی