انتخاب مدل کیک عروسی

مدل کیک عروسی

شاید باورتان نشود ولی کیک عروسیتان یکی از برجسته ترین قسمت های پذیرایی عروسی شما به حساب می آید. مدل کیکی که برای عروسی انتخاب میکنید، نشان دهنده ی استایل و سلیقه شما میباشد.

  • بهتر است قبل از اینکه به سراغ انتخاب کیک عروسی بروید، رنگ و دیزاین غالب مراسم تان را تعیین کرده و سپس به سراغ مدل های جدید موجود برای کیک عروسی بروید.
  • بعد از اینکه مدل کیک را انتخاب کردید، باید از طعم آن هم مطمئن شوید. برای اینکار بهتر است تا به سراغ قنادی های مختلف رفته و مزه ی کیک ها را تست کنید.

باغ عروسی

کیک عروسی باید چگونه باشد؟

-به پوشش سطح کیک دقت کنید!

در مدل کیک عروسی باید به نوع پوشش آن توجه کنید. اینکه شکلاتی بهتر است یا وانیل. اینکه سطح کیک خامه ای باشد یا فوندانت. ما به شما پیشنهاد میدهیم تا برای کیک عروسیتان لایه اول را شکلات بزنید و برای لایه های دیگر با وانیل پوشش دهید. اگر دوست دارید تا رنگ کیکتان با دیزاین مراسم هماهنگ شود، میتوانید از فوندانت های رنگی نیز استفاده کنید.

-آب و هوا را در نظر بگیرید!

اگر میخواهید مراسم عروسی را در فضای باز مانند باغ و در روز آفتابی برگزار کنید، نباید از خامه، سفید تخم مرغ و شکر به اندازه زیاد استفاده کرد زیرا در هوای گرم ذوب میشوند. راه حلی که برای این مسئله میتوانیم پیشنهاد کنیم همان روکش فوندانت است زیرا نیازی به منجمد شدن هم ندارد.

-به هزینه تزئینات کیک فکر کنید!

اگر به دنبال این هستید تا هزینه های کیک عروسی را کم کنید، میتوانید برای تزیین از گل های طبیعی و یا میوه های تازه استفاده کنید. (گل های تزیینی دست ساز یا همان شکری هزینه بیشتری دارند.)

-تاج کیک را فراموش نکنید!

امروزه دیگر مجسمه های پلاستیکی برای روی کیک منسوخ شده. بهتر است تا برای زیبا به نظر رسیدن کیک عروسیتان از بوته های گل که به صورت شکری ساخته میشوند یا از روبان های خامه ای رنگی سفارش دهید.

-کیک تان را در معرض دید همگان قرار دهید!

قبل از یانکه مراسم بریدن کیک را شروع کنید، آن را در معرض دید همه مهمانان قرار دهید. برای ایم کار از قبل میزی را تهیه کنید تا بتوانید کیک را بر روی آن قرار دهید. اگر کیک شما به شمل دایره ای است پیشنهاد میکنیم تا میز دایره ای هم تهیه کنید تا زیبا تر به نظر برسد.

باغ عکاسی

بریدن کیک عروسی

از آنجایی که در اکثر موارد در عروسی از کیک های چند طبقه استفاده میشود، برای بریدن کیک عروسی بهتر است تا از قبل با مسئول پذیرایی محل مراسمتان صحبت کنید تا شما را درمورد بریدن کیک راهنمایی کند. چرا که مطمئننا دوست ندارید تا با قرار دادن چاقو در مکان اشتباهی باعث سقوط کیک خود شوید.

احتمالاً قناد به شما توصیه می کند تا از طبقات پایین تر شروع کنید. ممکن است که به نظر شما این مسئله کاملا بدیهی و واضح باشد، اما دقت داشته باشید که از چاقوی مخصوص برش برای بریدن کیک خود استفاده کنید نه از چاقوی سرو کیک. با چاقو های مخصوص برش میتوانید برش های تمیزتر و منظم تری داشته باشید. تکه های کیکی که تقسیم کردید را توسط چاقوی سرو روی بشقات ها بگذارید. از چاقوی برش هم برای تقسیم آن به دو تکه کوچکتر کمک بگیرید.

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

مدل کیک عروسی
مدل کیک عروسی
مدل کیک عروسی
مدل کیک عروسی
مدل کیک عروسی
مدل کیک عروسی