نکاتی برای انتخاب و خرید حلقه ازدواج

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج

راهنمای خرید حلقه ازدواج : اگر که مراسم ازدواج شما نزدیک است و به دنبال خرید حلقه ازدواج هستید، در این مقاله ما نکات بسیار کلیدی و مهمی را یادآور شده ایم تا شما بتوانید انتخابی خوب و مناسب داشته باشید. در ابتدای راهنمای خرید حلقه ازدواج یسه نکته مهم را به شما تذکر میدهیم.

*** مطالب پیشنهادی : “باغ عکاسی

۱٫ اگر قرار است تا حلقه ازدواج خود را سفارش دهید این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است ساخت انها تا یک ماه طول بکشد پس شما زمان بیشتری نیاز خواهید داشت.

۲٫ اینکه حلقه ازدواج شما و همسرتان متفاوت باشد اصلا خوب نیست. پیش از رفتن به خرید مشخص کنید که میخواهید حلقه هایتان طلا سفید باشد یا طلا زرد.

۳٫ در زمان خرید حلقه به نگین های آن بسیار دقت کنید. بدانید که هر نگین باید در یک قاب از جنس طلا محکم شده باشد در غیر این صورت امکان جدا شدن نگین از حلقه وجود دارد. نگین هایی که با چسب چسبانده شده اند میتواند در اثر ضربه و یا زمنی خوردن از حلقه جدا شوند.

*** مطالب پیشنهادی : “باغ عروسی

نکات مهم خرید حلقه ازدواج و نامزدی

طرح ها را ترکیب کنید:

اگر که شما و همسرتان طرح های متفاوتی را برای حلقه ازدواج میپسندید، هیچ قانونی وجود ندارد که شما تنها یکی از طرح ها را انتخاب کنید. در اینجا شما میتوانید در هنگام سفارش حلقه طرح های مدنظر خود را ترکیب کنید و سپس طرح نهایی خود را به طلاساز سفارش دهید.

یک انتخاب طولانی مدت:

اگر که شما شخصی هستید که همواره از مد روز پیروی می کند هیچ اشکالی ندارد که حلقه ها را هم مطابق مد خریداری کنید اما حواستان باشد که ممکن است حلقه ی ازدواجی که انتخاب کرده اید چند سال بعد از مد بیفتد و شما مجبور شوید تا دوباره مدل حلقه ی خود را عوض کنید.

تمیز کردن حلقه ها:

اگر میخواهید حلقه ای داشته باشید که سنگی تمیز و براق داشته باشد بهتر است تا آن را به مدت چند دقیقه در اب گرم و کف قرار دهید و سپس آن را بشویید و بلافاصله با مسواکی نرم آن را تمیز کنید. در مرحله بعد به وسیله یک پارچه نرم آن را خشک نمایید. اما اگر حلقه های ساده را دوست دارید میتوانید تنها با یک پارچه نرم سطح حلقه ازدواج خود را تمیز و براق کنید.

انتخاب درست سایز حلقه

بسیاری از کسانی که ازدواج می کنند به ندرت حلقه ازدواجشان را از دست خارج می کنند. آنها در تمام طول سال حلقه را در دست دارند. بهترین زمانی که شما میتوانید بهترین سایز حلقه را انتخاب کنید زمانی است که آرام هستید و دمای بدنتان هم طبیعی است. سعی کنید صبح ها و بعد از ورزش را برای امتحان حلقه ازدواج انتخاب نکنید تا حلقه ای با سایز غلط خریداری نکنید.

کیفیت حلقه ها را بررسی کنید:

معیار های کنترل کیفیت نه فقط برای حلقه های ازدواج بلکه برای انواع انگشترها نیز اعمال می شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که داخل حلقه های ازدواج دارای یک برند و یک علامت باشد. نام برند تجاری سازنده (برای گارانتی و مسئولیت پذیری) و علامت عیار حلقه از مواردی است که باید از وجود آن اطمینان حاصل کنید.

*** مطالب پیشنهادی : “آتلیه عکس و فیلمبرداری