بهترین تم تولد برای بچه ها و بزرگسال ها چیست؟

تم تولد برای بچه ها و بزرگسالان

تم تولد برای بچه ها و بزرگسال ها : امروزه برای جشن تولد از تم های متنوع و مخصوصی برای تزیین و همچنین پذیرایی استفاده میکنند. اگر تم تولد شما رنگی باشد میتواند به جشن شما حال و هوایی دوست داشتنی را بدهد و مهم ترین روز زندگی شما را منحصر به فرد کند.

برای اینکه بتوان بهترین تم تولد را انتخاب کرد باید معیار هایی مانند سن و جنسیت افراد را در نظر گرفت زیرا برای هر سن و یا جنسیتی یک تم تولد به خصوص وجود دارد مثلا تم تولد پسرانه، تم تولد دخترانه، تم تولد بزرگسال و غیره.

*** مطالب پیشنهادی : “باغ عروسی

انواع تم تولد برای بچه ها و بزرگسال ها

تم تولد دخترانه
تم تولد برای بچه ها و بزرگسال ها

دختران عاشق رنگ های شاد و تم تولد های جذاب و رنگی هستند. برای دختران کم سن و سال تر معمولا از شخصیت های کارتونی استفاده میکنند مانند سفید برفی، سیندرلا و غیره. اما حتما قبل از اینکه دست به انتخابی بزنید نظر انها را بپرسید تا بتوانید سورپرایزشان کنید.

برخی دیگر از دختران هم عاشق پرسنس ها هستند و تم های پرنسسی را بیشتر دوست دارند. برای این تم تنها کافی است تا لباس و تاج های پرنسسی تهیه کنید.

اما دختران نوجوان تم تولد کمی متفاوت تر میشود. ما باید به ساد داشته باشید که دختران نوجوان دارای علایق و روحیات خاص تری هستند و باید مطابق با سلیقه آنها تم تولدشان را انتخاب کنید.

تم تولد پسرانه
تم تولد برای بچه ها و یزرگسال ها

همانطور که میدانید روحیه پسر ها با دختر ها متفاوت است. پسران معمولا روحه ای جنگجو دارند و همیشه عاشق شخصیت های قدرتمند کارتون ها هستند مانند بت من، مرد عنکبوتی، مک کویین و غیره. بار ها دیده ایم که پسر ها در دنیای خودشان تبدیل به قهرمان رویاهایشان میشوند. پس از همین طریق میتوانید متوجه شوید که انها عاشق کدام شخصیت کارتونی هستند و همان را برای تم تولدشان انتخاب کنید.

بعد از اینکه تم تولد را انتخاب کردید، وسایل تزیینی و حتی کیک را هم بر اساس تم تولد انتخاب کنید. برای ایجاد جذابیت بیشتر میتوانید از عروسک و ماکت شخصیت های مورد علاقه آنها هم استفاده کنید و با اینکه اقدام به خرید لباسی متناسب با تم تولد انها کنید.

اگر هم به دنبال ترکیب رنگی مناسب برای تولد پسرتان هستید، ما به شما دو رنگ زرد و ابی را پیشنهاد میدهیم.

*** مطالب پیشنهادی : “باغ عکاسی

تم تولد برای بزرگسال

برای بزرگسالان هم تم های تولد زیبا و خلاقانه ای وجود دارد. تم های تولد بزرگسال نیز بسیار متنوع و زیبا هستندشما میتوانید تم های تولد زنانه و مردانه با رنگ ها و مدل های مختلف را برای تولدتان پیدا کنید.

برای مردها بیشتر از تم های تولدی مانند سبیل، طلایی و مشکی، سیاه و سفید و غیره استفاده می کنند و برای خانم ها از تم هایی مانند کفش پاشنه بلند، تم پاریس، تم قرمز و مشکی و غیره.

بزرگسالان بیشتر علاقه دارند تا در آتلیه عکاسی و فیلمبرداری با عکس های خاصو زیبا جلوه های زیبا تری را برای جشن عروسی خود انتخاب کنند. معمولا آتلیه ها برای جشن عروسی از رنگ هایی مانند طلایی و نقره ای در دکور و عناصر موجود استفاده میکنند.