اهمیت تزیین ماشین عروسی

تزیین ماشین عروسی

تزیین ماشین عروسی : یکی از قسمت های هیجان انگیز مراسم عروسی، تزیین ماشین عروس است. همیشه تزیین ماشین عروسی با وسواس و دقت خاصی انجام میشود چرا که با همین ماشین باید ابتدا به آرایشگاه بروید و سپس در سطح شهر گشت و گذاری داشته باشید و به سمت آتلیه عکاسی و فیلمبرداری و یا باغ عکاسی بروید سپس بعد از گرفتن عکس های موردنظرتان به سمت تالار و یا باغ حرکت کنید.

برخی از زوج ها دوست دارند تا از ماشین عروس هم عکس و فیلم داشته باشند پس مهم است که ماشین عروس را طوری تزیین کنید که جلوه ای زیبا و جذاب داشته باشد. علاوه بر این زمانی که وارد محوطه باغ عروسی میشوید مهمانان هم به استقبال شما امده و این تزیین ماشین عروس در اینجا نقشی مهم دارد و ورود شما را هیجان انگیز تر میکند.

پس مهم است که ماشین عروسی خودتان را چه شکلی تزیین میکنید.

مکان های مناسب برای تزیین ماشین عروس

اگر میخواهید ماشین عروس خود را به شکلی زیبا تزیین کنیدحتما به سراغ گل فروشی ها و موسسات تشریفات مجالس بروید. مطمئن باشید آنها انقدر در کارشان حرفه ای هستند که شما میتوانید با خیال راحت ماشین خود را به آنها بسپارید. معمولا این افراد سال ها در این زمینه کار کرده اند و دارای تجربه کافی هستند. این موضوع بسیار مهم است!!

حتما قبل از اینکه به سراغ ان افراد بروید و ماشین خوتان را تحویل دهید سفارش کنید که مواظب بدنه ماشین باشند تا آسیبی به رنگ و یا بدنه ماشین نرسد.

اگر به دنبال ایجاد هارمونی بین گل آرایی سالن عروسی و ماشین هستید، حتما کسی که مسئول گل آرایی ماشین عروسیتان است را در جریان چگونگی و نوع گل های سالن مطلع بکنید.

تزیین ماشین عروس

از اصلی ترین قسمت هایی که در ماشین عروس برای تزیین انتخاب میشود، کاپوت و صندوق عقب ماشین می باشد. معمولا به روی این دو قسمت میتوان تزیینات متنوع تری انجام داد. مثلا یکی از کار هایی که بسیاری از گل فروش ها انجام میدهند این است که با گل بر روی شیشه عقب و یا صندوق عقب شکل قلب درست میکنند. برخی دیگر به سراغ برف پاک رفته و با گل های رنگی آن را تزیین میکنند. در این مواقع باید مواظب باشید تا مزاحم دید راننده نشود.

نکاتی مهم برای تزئین ماشین عروس:

-برای تزیین ماشین عروس هیچ گاه از گل های هم رنگ با اتومبیل استفاده نکنید.
– سلیقه ی خود را حتما با گل فروشی در میان بگذارید.
– برای تزیین ماشین عروس های تیره، گل هایی به رنگ سفید و برای ماشین عروس های سفید از گل های متضاد آن استفاده کنید.
– اگر میخواهید عروسی خود را در فصل زمتان برگزار کنید و همچنین شهر محل زندگی شما در دسته شهرهای سردسیر و کوهستانی قرار دارد، از گل هایی به شکل مصنوعی برای تزیین اتومبیل خود استفاده کنید.
– ولی اگر مراسم عروسی شما در فصل تابستان است، سعی کنید به جای گل بیشتر از ربان و پارچه های زیبا استفاده کنید.
– ایجاد هارمونی تزئین ماشین عروسیتان با تم سالن عروسی، دسته گل و یا گل آرایی سالن تالار، میتواند یده ای جذاب باشد.
– به این نکته توجه داسته باشید که حتما از گل فروش چند شاخه گل اضافی بگیرید تا اگر زمانی گل تزیین از روی ماشین افتاد، بتوانید جایگزین کنید.
– بعد از مراسم زمانی که خواستید گل ها را از ماشین جدا کنید حتما از مقداری آب گرم استفاده کنید. با این روش به راحتی گل های تزیینی را میتوانید از روی ماشین جدا کنید.

در مقاله دیگری هم درمورد “مدل کیک عروسی” به طور مفصل توضیح دادیم، پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.