بهترین میکاپ عروس ۲۰۱۸

گریم و میکاپ عروس یکی از مهمترین موارد در جشن عروسی به شمار می رود. میکاپ به عروس خانم ها ، جذابیت می بخشد و باعث متفاوت بودن عروس با سایر میهمانان می گردد.

گریم و میکاپ عروس به المان های مختلفی بستگی دارد:

*انتخاب آرایشگاه

انتخاب آرایشگاه جزو سخت ترین موارد است زیرا انتخاب صحیح آرایشگاه موجب میشود شما به عنوان عروس در جمع بدرخشید و از بابت بد شدن میکاپ خود نگران نباشید.

برای انتخاب آرایشگاه پیشنهاد می کنیم قبل از جشن عروسی برای یکی از جشن های عروسی اقوام یا تولد یا … به آن آرایشگاه بروید و  نحوه گریم و میکاپ آرایشگر را روی صورت خودتان مشاهده کنید.

یا می توانید از آلبوم های آرایشگاه برای مشاهده نحوه میکاپ عروس استفاده نمایید.

*انتخاب مدل میکاپ

برای انتخاب مدل میکاپ میتوانید از میکاپ آرتیست خود مشورت بگیرید و یا با کمی صرف زمان و سرچ درگوگل مدل میکاپ خود را انتخاب نمایید.

میکاپ آرتیست با توجه به شکل صورت شما و همچنین با توجه به جدیدترین متد روز دنیا ، برای نحوه میکاپ شما تصمیم میگیرد.

تسلط و همچنین مهارت های آرایشگر یا همان میکاپ آرتیست یکی از مهمترین نکات می باشد .

برای استفاده از لنز چشم حتما از میکاپ آرتیست خود مشورت بگیرید و قبل از جشن عروسی لنز را امتحان کنید تا در روز عروسی چشم شما را اذیت نکند.

*انتخاب مدل شینیون

برای انتخاب مدل شینیون میتوانید از میکاپ آرتیست خود مشورت بگیرید و یا با کمی صرف زمان و سرچ درگوگل مدل شینیون خود را انتخاب نمایید.

*انتخاب رنگ مو

برای انتخاب رنگ مو میتوانید از میکاپ آرتیست خود مشورت بگیرید و یا با کمی صرف زمان و سرچ درگوگل رنگ موی خود را انتخاب نمایید.