معرفی بهترین مجله های عکاسی

بهترین مجله های عکاسی

معرفی بهترین مجله های عکاسی : امروزه در دنیای هنر هزاران هزار ترفند و مقاله در خصوص عکاسی حرفه ای و راهکار های آن نوشته شده است. در میان مجله های عکاسی هم وجود دارد که به طور تخصصی و از زبان عکاسان معروف دنیا نوشته شده. بد نیست گاهی هم سری به این مجلات بزنیم و با قالب های فکری عکاسان مختلف آشنا شویم و لذت ببریم. در ادامه میخواهیم ۵ مقاله معروف عکاسی را معرفی کنیم.

معروف ترین مجله های عکاسی

۱٫ مجله عکاسی Popular Photography

این مجله یک شعار معروف دارد و آن این است : ” چگونه میتوانیم عکس‌های فوق‌العاده داشته باشیم”. در این مجله شما با ترفند هایی کاربردی در حوزه عکاسی آشنا میشوید. کشانی که تازه وارد این عرصه شده اند و دوستداران عکاسی همیشه میتوانند محتوا هایی کاربردی را از این مجله بیاموزند. تمامی نکات و ترفند های گفته شده در این مجله به زبان روزنامه نگاری حرفه ای نوشته شده و بسیار در پیشرفت شما موثر خواهد بود. در این مجله عکاسی اخباری هم از تجهیزات، ویژگی‌های دوربین‌های مختلف و اتفاقات دنیای عکاسی، پوشش داده می‌شود.

۲٫ مجله عکاسی Digital Photo Pro

در بین بهترین مجله های عکاسی تنها در این مجله شما مصاحبه های فوق العاده ای با عکاسان دنیا را می بینید. تمامی مصاحبه ها کاملا تجربی هشتند و اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار میدهند. سابقه فعالیت این مجله به ۱۵ سال میرسد. این مجله عکاسی هم برای تازه کاران و هم برای ویدئو گرافر ها هم مفید است.

۳٫ مجله عکاسی Shutterbug

این مجله را که باز میکنید با تصاویر زیاد به همراه مقالات فوق العاده را میبینید. این مجله عکاسی از عکاسان حرفه ای گرفته تا علاقه مندان به عکاسی را راضی نگه داشته است. علاوه بر این در کنار ترفند های عکاسی شما را با محصولات کاربردی هم اشنا میکند. مقالات خوب، عکس‌های عالی و قاب‌بندی های تمیز و جذاب از ویژگی‌های مهم این مجله محسوب میشود.

۴٫ مجله عکاسی Photolife

این مجله در دسته مجلات پر تیراژ قرار دارد و شعار آن این است : “راهنمای شما در به دست آوردن هر تصویری”. برای عکاسان بدون شک جذاب‌ترین موضوع در رابطه با این مجله عکاسی، صفحه بندی متوزان و زیبای آن هست. تمامی صفحات به اندازه کافی دارای اطلاعات پایه و جامع میباشد و علاوه بر این به قدر کافی برای تنفس ذهن شما فضای خالی قرار داده است. تمامی عکس ها و تصاویری که در این مجله میبینید واقعا خیره کننده است و تمامی مقالات موجود هم با حرفه ای ترین فرم ممکن نوشته شده اند.

۵٫ مجله عکاسی Shutter Magazine

روش کار این مجله به این شکل است که هر سوژه‌ را به عنوان سوژه‌ی اصلی هر نسخه از مجله انتخاب می‌نماید و آن را به جامع‌ترین و بی‌نظیرترین شکل ممکن، معرفی می‌ کند. مثلا آخرین عنوان‌های نوشته شده آن که در رابطه با عکاسی پرتره بود، بی‌شک یکی از جامع‌ترین مقالاتی هست که در این زمینه وجود دارد. این مجله عکاسی، مقالات جامع و جالبی هم در زمینه ی تاثیرات شبکه‌های اجتماعی در دنیای عکاسی دارد. در نهایت شما با مطالعه این مجله به نوشته های عالی و عکس های با کیفیت میرسید.