آخرین مطالب

نکات مهم درباره انتخاب ساقدوش
آداب و رسوم ازدواج در تهران قدیم
تم تولد برای بچه ها و بزرگسالان
راهنمای انتخاب حلقه ازدواج
فلسفه رنگ لباس عروس
تزیین ماشین عروسی

موضوعات سایت

باغ عکاسی

باغ عکاسی : یکی از باشکوه ترین و البته به یاد ماندنی ترین روز ها، روز عروسی است. انتخاب باغی مناسب و ایده آل یکی از دغدغه هایی است که عروس و داماد ها همیشه درگیر آن هستند. همیشه عروس و داماد ها دوست دارند تا در فضایی باز و سرسبز عکاسی کنند. مخصوصا برای خانم های محجبه که بیشتر تمایل دارند فضایی را برای عکاسی انتخاب کنند که علاوه بر زیبایی، خصوصی نیز باشد. در سال های اخیر در گوشه های تهران باغ هایی افتتاح شده است تا شما بتوانید برای مناسبت های مختلف مخصوصا عروسی، عکس های زیبایی تهیه کنید. معمولا فضای این باغ ها را به لوکیشن های مختلف تقسیم می کنند و هر لوکیشن نیز تم مخصوصی دارد. به این صورت امکان عکاسی با ایده های خلاقانه به وجود می آید. در برخی از این باغ های اختصاصی نیز عمارت های مجللی وجود دارد که میتواند عکس و یا فیلم شما را بسیار جذاب و دیدنی کنند.

در زمان انتخاب یک باغ مناسب برای عکاسی باید در درجه اول به دکوراسیون باغ اهمیت دهید. اینکه نحوه چیدمان ایتم ها و نمای بصری چگونه است. در مرحله بعد باید به تجهیزات نور پردازی توجه کنید تا بتوانید در نهایت ماندگار ترین عکس ها را داشته باشید.

اما لازم نیست تا نگران این مسائل باشید. چرا که اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم…!!

ما برای شما عزیزان خوش سلیقه نمونه هایی از بهترین باغ عکاسی را قرار داده ایم تا بتوانید بیشتر با لوکیشن انها اشنا شوید. تمامی این باغ ها دارای لوکیشن های متفاوت و متنوع جهت عکاسی و فیلم برداری عروسی و یا اسپرت هستند. از آنجایی ما به دنبال این هستیم تا شما بتوانید عکس های خاص و متفاوتی را در فضایی لوکس و دل نشین داشته باشید، فاکتور های مهمی را از جمله کیفیت و طراحی فضای عکاسی، سبک و سیاق باغ و منحصر به فرد بودن فضا در نظر گرفته ایم.

به شما قول میدهیم تا با معرفی باغ های درجه یک، عکس هایی را داشته باشید که هر وقت به انها نگاه میکنید لبخندی از رضایت بر لبان شما بنشیند.

© تمام حقوق سایت متعلق به باغ عروسی می باشد . - طراحی سایت توسط ثمینکام