نکته های ژست عکاسی برای خانم ها

انواع ژست عکاسی برای خانم ها

انواع ژست عکاسی برای خانم ها : خانم ها در هنگام عکاسی چه در مراسم عروسی و نامزدی و چه در عکس های اینستاگرامی خود باید به اصولی مهم و ضروری از جمله رنگ لباسی که بر تن دارند، نورپردازی محیط، لوکیشن عکس برداری و فرم بدنشان توجه کنند. عواملی که عکس های خانم ها را بسیار جذاب میکند یکی مصنوعی نبودن لبخند و دیگری ایجاد هارمونی رنگ لباس با پوست صورت است. اما چیزی که بیش از هر چیزی در زیبا تر شدن عکس های خانم ها تاثیر دارد، ژست آنها میباشد. در مقاله قبلی درمورد ژست مردانه برای عکاسی صحبت کرده ایم. اما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا شما را با انواع ژست عکاسی برای خانم ها آشنا کنیم.

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

 فرم یدن در ژست عکاسی برای خانم ها

برای آنکه بتوانید عکس های خوبی داشته باشید سعی کنید هیچ وقت شق و رق نایستید. بعضی از خانم ها گمان میکنند هر چقدر که ژست مصنوعی تری داشته باشند، عکس آنها جذاب تر میشود در حالی که ژست های معمولی تر جذابیت بیشتری را ایجاد میکند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در عکاسی بانوان و ژست های جذاب و خوب مد نظر هست، قرار ندادن دست در جیب میباشد. سعی کنید تا شانه های خود را به سمت بالا متمایل کرده تا گردن شما کوتاه تر به نظر برسد.

در مدل دیگری از انواع ژست عکاسی برای خانم ها این است که سعی کنید تا بالا تنه خود را به شکلی نگه دارید تا یکی از شانه ها به دوربین نزدیک تر باشد. با این روش فرم بدنی شما باریک تر به نظر میرسد. قوز کردن در عکاسی ممنوع!!

انواع ژست عکاسی برای خانم ها

برای اینکه بتوانید هر چه بیشتر خوش عکس باشید، چاق یا لاغر بودن شما اهمیت بسیاری دارد. یک نکته روان شناسی در مورد لباس و پوشش وجود دارد و آن این است که اگر میخواهید لاغر و کشیده به نظر برسید، از رنگ های تیره استفاده کنید یا برای چاق به نظر رسیدن هم از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید.

هیچ گاه در هنگام عکاسی از لبخند های مصنوعی استفاده نکنید. اگر میخواهید در نهایت عکسی جذاب و زیبا داشته باشید، داشتن لبخند ملیح و یا طبیعی بهترین روش است.

اما در هنگام خندیدن هم مواظب حالت چشم های خود باشید مثلا جمع شدن پلک پایینی در هنگام لبخند زدن و یا چسباندن نوک زبان به فک بالایی، میتواند چهره ی شما را از لبخند فانتزی، دور نگه دارد.

نکته مهم دیگر این است که حتما سعی کنید از کانسیلر استفاده کنید تا وجود پنکک سنگین چهره شما را مصنوعی نکند. خط چشم کشیدن به شکل معمولی و فرم بندی های مطلوب برای مو هایتان، اهمیت زیادی در خوش عکسی شما خواهد داشت.

انواع ژست عکاسی برای خانم ها

نکته آخر در خصوص انواع ژست عکاسی برای خانم ها :

خوش عکس یا بد عکس بودن، هیچ ربطی به لباس خوب پوشیدن یا عکاس حرفه ای داشتن و یا قرار گرفتن در لوکیشن های رویایی ندارد. اگر شما مواردی که در زیر خلاصه کردیم را رعایت کنید میتوانید عکس های بسیار زیبایی داشته باشید.

  • به ترکیب رنگ ها و نوع پارچه و یا کوتاه یا بلند آنها بسیار توجه کنید.
  • نورپردازی در زیبا سدن عکی ها معجزه میکند. حتی بد ترین لوکیشن ها و ژست هایی که میگیرید با نور خوب عکاسی، با کیفیت تر می شوند.
  • عکس نیمرخ همه افراد زیبا نیست. در برخی مواقع به جای عکس نیمرخ، ژست های دیگر را امتحان کنید.

باغ عروسی | باغ عکاسی